Atsarginės dalys


Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Atsarginės dalys - kokybės garantija ir darbo trukmė

Atsarginių dalių funkcijos

Laikrodžių atsarginės dalys yra neatskiriama viso laikrodžio judesio dalis. Žaislų efektyvumas priklauso nuo jų. Atsarginės dalys gali būti bendros ir specialios. Antrąją rūšį asmeniškai renka specialistas.

Kur galiu pirkti atsargines dalis?

Suisse Montres parduotuvėje taip pat galite įsigyti atsargines dalis iš safyro kristalo. Be to, kai kuriais atvejais galima įsigyti atsargines dalis tiesiogiai su laikrodžiu. Pavyzdžiui, Rado replikos laikrodžius galima įsigyti kartu su atsarginėmis dalimis, kurios pakeis jau esančias dalis. Taip pat galite užsisakyti papildinius "Omega watchbase". Kartais vis tiek reikia pakeisti visą įrenginį, kai remontas buvo neveiksmingas. Mūsų parduotuvėje galite užsisakyti Miyota, ETA mechanizmus.

Profesionalams nerekomenduojami atsargiai įsigyti atsarginių detalių, nes jie nustato visą gaminio trukmę ir kokybę. Tokius daiktus galite rasti labai greitai. Be to, nepakankamas dėmesys šioms dalims gali pakenkti brangiai kopijai, o kapitalinis remontas kainuos daugiau. Aprašymą ir nuotraukas galima peržiūrėti bet kuriuo metu. Naudodami detalias foto laikrodžių atsargines dalis, galite lengvai pasirinkti pageidaujamą dalį.

Galite užsisakyti atsargines dalis internetu, neišeinant iš namų ir nelaikę patogios kėdės. Pristatymas įmanoma daugiau nei 100 skirtingų pasaulio šalių, naudojant kurjerių paslaugas EMS, Delivery, Foxy Express ir DHL. Nebūtina praleisti laiko kelionei ir atšaukti įsigijimą. Užsisakyk naudingą dalyką ir užtikrinsite ilgą ir kokybišką laikrodžio darbą!