Laikrodžiai priedai


Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Iki šiol laikrodis yra daugiafunkcinis ir sukurtas ne tik laiko nustatymui, bet ir papildomam išorės išvaizdai bei pajamų ir savininkų statuso vaizdavimui.

Pagrindinis priedas yra diržas, kurio laikrodį lengva uždėti ant rankos. Kadangi diržai gali sugadinti ir plyšti, kartais reikia įsigyti naujų. Mūsų parduotuvėje galite nusipirkti keletą grandinių, apyrankių ir dirželių. Atsižvelgiant į aplinkybes, rekomenduojame nedelsiant nusipirkti atsargines ar net keletą variantų dėvėti juos skirtingais drabužiais. Turi būti parinkti laikrodžio dirželiai, atkreipiant dėmesį į skambučio dizainą.

Diržai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų: odos, metalo, be juvelyrinių dirbinių, bet daugiausia tinka odiniai dirželiai. Kai kurie iš jų turi gyvatės formos modelius.

Be to, verta pirkti laikrodžių dėklą. Firminis dėžutė padės išvengti prietaiso žalos gabenimo ir pristatymo metu. Dėžutė taip pat gali būti tinkamas papildomas siurprizas chronometrų gerbėjams. Technologijos stebuklo gerbėjams galite įsigyti laikmačius ("Windows") - specialius prietaisus, kurie užtikrina, kad laikrodis veiktų automatiškai, kai tam tikru metu savininkai nustoja juos dėvėti.

Tai parduotuvėje "Suisse Montres" siūlo platų aukštos kokybės laikrodžių priedų asortimentą.

Svetainėje galima rasti suisse-montres.com išlaidas, nepriklausomai nuo konkrečios įmonės, prekės ženklo ir modelį. Laikrodžių priedų pristatymas įmanoma Ukrainoje ir kitose šalyse, jei reikia. Skubėkite užsisakyti ir nustebinti savo šeimą ar draugus gražiu siurprizu!