Kaklaraiščiai


Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Šis dalykas mūsų laikais yra labai paklausus, nes jis yra būtinas daugeliui žmonių, turinčių skirtingas veiklos sritis ir statusą. Ypač naudingi ryšiai su vyrų atstovais, siekiant rasti aktyvių ir garbingų žmonių išvaizdą. Moterims yra ryšių, nes kai kurios moterys nori suteikti savo originalumo ir efektyvumo įvaizdį.

Tipo prekės ženklo kaklaraiščiai

Kaklastis yra audinio dalis, pritvirtinta prie kaklo, ir yra laikoma neatskiriamu verslo kostiumo elementu. Šie drabužių spintos komponentai gali būti įvairūs atspalvių, dizaino, medžiagų, ilgio, pločio. Jie gali būti šilko arba lino.

Tinkamas prekės ženklo kaklaraištis

Norint pasirinkti šį apdailą, būtina atsižvelgti į:

  • Drabužių rūšis ir stilius. Spalva turėtų būti suderinta su palaidinės ar marškinėlių spalva, supjaustyta - su striukės ar striukės tipu.
  • Ilgis. Didelis ilgis sukuria mažiau augimo iliuziją.
  • Striukės ir kelnių tonas. Tamsi apranga suderinta šviesiai kaklaraiščiai.
  • Tiražo marškiniai ar kostiumas. Norėdami suknelė į daugiaspalvį puošmena su raštu, turėtų būti po vieną toną marškinius ir striukes.
  • Iš kišenės nuleistas vilkelis. Kaklaraiščių ir skara turi būti harmoningai, bet medžiaga, iš kurios jie pagaminti, turi būti kitokia.

Vyrams, dažnai dalyvaujantiems verslo susitikimuose, patariama įsigyti ne mažiau kaip penkis ryšius.

Kur nusipirkti kaklaraiščių

"Suisse Montres" parduotuvėje yra didelis įvairių ryšių rinkinys. Svetainėje galite pamatyti nuotraukas ir aprašymus. Norėdami pasirinkti tinkamą kaklaraištį, galite paskambinti mūsų konsultantai, norėdami pateikti naudingų patarimų. Paskubėk, kad galėtumėte užsisakyti tvirtą tvorą bet kurią savaitės dieną, neišeinant iš namų ir neatsiliekant nuo patogios kėdės. Prekių ženklo ryšių pristatymas galimas daugiau nei 1000 pasaulio miestų, taigi kelionėje į parduotuvę negalite investuoti laiko ir energijos. Padovanok dovaną sau ar savo šeimai