Privatumo politika

Rekomenduojame perskaityti suisse-montres.com privatumo politiką, kuri išsamiai aprašyta šiame skyriuje, jei:

 • Naršykite mūsų puslapį neatlikdami pirkinių;
 • užpildykite registracijos formą;
 • Jūs perkate prekes, kurias siūlo "Suisse Montres" internetinė parduotuvė.

Suisse Montres su dideliu pagarba elgiasi, kad kiekvienas asmuo turi teisę į jo asmens duomenų konfidencialumą. Todėl mes reikalaujame tik informacijos, reikalingos konkrečiam sąveikos tipui. Naudojant mums pateiktus duomenis, prisidedant prie tiesioginio ar netiesioginio asmens tapatybės nustatymo, griežtai atitinka tikslus. Mes nereikalaujame jokios asmeninės informacijos, kai nėra aktualių poreikių.

Asmens duomenų rinkimo būdai

Tam tikra asmens informacija, pvz., IP adresas ir kiti su eismu susiję duomenys, automatiškai surenkami failais, kurie vadinami slapukais. Tada jie yra tvarkomi komerciniais tikslais. Tai būtina, norint optimizuoti paslaugas suisse-montres.com, atsižvelgiant į svetainės lankytojų pageidavimus ir poreikius. Visais kitais atvejais informacija yra renkama tiesiogiai, užpildant registracijos formą ir pateikiant užsakymą.

Asmens duomenų gavimo ir tvarkymo tikslas

Suisse Montres įmonė atidžiai stebi, kaip naudojami mūsų svetainės vartotojų asmeniniai duomenys. Iš vartotojų gaunama informacija tvarkoma tokiais atvejais:

 • Užpildę mūsų svetainės registracijos formą
 • Naudodamiesi mūsų įmonės paslaugomis
 • Pirkdami produktus svetainėje suisse-montres.com
 • apdorojant gautus mokėjimus
 • Kreipdamiesi į techninio palaikymo departamento naudotojus
 • Norėdami atlikti tiesioginę rinkodarą (su jūsų sutikimu)

Duomenų apdorojimas daugiausia atliekamas elektroniniu būdu, o kai kuriais atvejais - spausdintiniu būdu, pavyzdžiui, jei tai būtina siekiant užkirsti kelią sukčiavimui mūsų svetainėje. Duomenų saugojimui pateikiamas šis metodas, kuris būtinas tik teisės aktuose numatytais tikslais.

Suisse Montres gali gauti asmens duomenis iš trečiųjų šalių. Tai taikoma tais atvejais, kai tam tikras naudotojas pateikia užsakymą, kuris turi būti išsiųstas kitam asmeniui, arba rekomenduojamas tretiesiems asmenims teikiamoms paslaugoms ir svetainės suisse-montres.com produktams. Turite įsitikinti, kad trečioji šalis neprieštarauja mūsų privatumo politikai. Nesant tokio sutikimo, tik jūs esate atsakingi už asmeninės informacijos atskleidimą apie šį asmenį.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Jei mes teikiame asmeninius duomenis tam tikroms įmonėms, tai atliekama tik organizacijos ir veiklos efektyvumo tikslais. Tokiu būdu mes patikriname, ar jie taip pat teikia pakankamas duomenų tvarkymo garantijas ir veikia pagal mūsų instrukcijas. Asmeniniai duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims be asmens sutikimo, kuriam jie buvo pateikti, arba už įstatymus prieštaraujančius tikslus.

Asmeniniai duomenys gali būti pateikiami įstatymų leidžiamųjų ir teisėsaugos institucijų atstovams oficialaus prašymo atveju ir laikantis įstatymų nustatytų normų. Tokiais atvejais nėra reikalo sutikti tvarkyti asmens duomenis.

Atsisakymas dėl asmens duomenų

Atsisakymas perduoti informaciją (vardas, el. Paštas, pašto adresas, telefono numeris), reikalingi užsakymui apdoroti ir pristatyti į svetainę suisse-montres.com arba teikti tam tikras paslaugas, gali būti priežastis, dėl kurios mūsų bendradarbiavimas nebus sėkmingas. Jei to reikia, mes patariame, ar privaloma pateikti šią arba tą informaciją. Privaloma informacija užpildant formą pažymėta žvaigždute (*). Tokiu atveju atsisakymas pateikti pasirinktinius duomenis nesukelia papildomo vartotojo reikalavimo arba jokio pranašumo netekimo.

Naudotojo teisės, susijusios su asmens duomenimis

Bet kuriuo metu Suisse Montres gali būti reikalaujama imtis tokių veiksmų, susijusių su asmens duomenimis:

 • jų atnaujinimas, atnaujinimas ar integravimas
 • ištrinti, užrakinti ar anonimizuoti
 • teikti informaciją apie asmens duomenų tvarkymą, jų gavimo šaltinį, naudojimo tikslus ir būdus, taip pat asmenų, kurie turi prieigą prie jų, pavadinimus.

Be to, jūs visada galite atsisakyti gauti mūsų įmonės informacinį biuletenį ir prieštarauti jūsų asmens duomenų tvarkymui tais tikslais, kuriems jie buvo pateikti, taip pat reklamai ir tiesioginei rinkodarai.

Nuorodos į trečiųjų šalių svetaines

Svetainėje suisse-montres.com gali būti nuorodų į kitas svetaines. Jų tikslas - padėti vartotojams surasti jiems reikalingą informaciją / produktus. Mes nežiūrime tokių nuorodų turinio ir neatsako už tai. Mes neprisiimame atsakomybės už trečiųjų šalių išteklių, taip pat prekių ir paslaugų, kurias jos gali pasiūlyti, privatumo politiką. Todėl mes primygtinai prašome būti atsargiems, kai naršote per tokias nuorodas.

Apsaugos priemonės

Suisse Montres daro viską, kas įmanoma, siekiant kuo labiau apsaugoti asmens duomenis nuo nuostolių, netyčinio ir netinkamo sunaikinimo, pakeitimo, neteisėtos prieigos ir atskleidimo. Tuo pačiu metu negalime garantuoti visiško rizikos nebuvimo. Rekomenduojame visiems vartotojams užtikrinti, kad jų kompiuteryje būtų įdiegtos modernios programos, skirtos apsaugoti duomenų perdavimą ir priėmimą bei internetu, ir kad paslaugų teikėjas savo ruožtu užtikrina duomenų perdavimo ir priėmimo saugumą.

Mes pasiliekame teisę ištaisyti ir atnaujinti svetainės suisse-montres.com privatumo politiką, atsižvelgiant į taikytinos teisės reikalavimus. Tokiu atveju pagrindiniame puslapyje bus rodomas pranešimas. Todėl rekomenduojame reguliariai tikrinti mūsų svetainės naujinius.

Jei vis dar turite klausimų apie dabartinę "Suisse Montres" privatumo politiką, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu, o mes suteiksime išsamesnės informacijos.