Vyriški krepšys


Rodoma nuo 1 iki 15 iš 60 (4 puslapių)
Vyriški krepšys mažas odinis krepšys vadinamas rankinė, skirtas vyrams. Jis gali būti paimtas už rankėnos, dėvimas ant riešo arba laikomas po pažastim. Nepaisant neigiamų buvusios TSRS gyventojų susivienijimų, kurie prisimena, kad žodis "vyriški krepšys" buvo naudojamas prieš piktadarius, šis dalykas gali būti laikomas labai patogu. Neigiamą nuomonę sustiprina atmintinės apie ekstravagantiškas vaikinas raudoname kostiume su miniatiūrinėmis rankinėmis, paslėptomis juodais BMW automobiliais. Bet mūsų laikais šios asociacijos yra nereikšmingos, ir toks  vyriški krepšys sukurti aktyviojo žmogaus įvaizdį. Paprastai šis terminas yra italų kilmės ir reiškia "mažą piniginę". Originalus terminas parašytas kaip "borsette", todėl teisingai  žodį "Vyriški krepšys".

Tinkamų vyriškų rankinių pasirinkimas.

Tarp tokių stiprios odos krepšių reikėtų ieškoti aukštos kokybės pavyzdžio. Verta duoti pirmenybę metalinėms užsegimai, kurios sustiprina dalykų stiprumą.  Nepageidaujama pirkti su žaibą, nes jos gedimas gali nuostolis vertingų daiktų. Be to, pasirinkimas priklauso nuo gyvenimo būdo ir veiklos rūšies:  verslininkei, profesoriai, mokytojai, geriau duoti pirmenybę juodiems ir  tamsi atspalviai, ir visa kita Vyrų atstovai tinka  šviesos spalvos su iš raiškingais įdėklai. 

Kur nusipirkti vyro krepšį?

"Suisse Montres" parduotuvė siūlo platų modelių sortimentą su nuotrauka, todėl galite sužinoti didžiausią informaciją apie kiekvieną egzempliorių, Pašalinti abejones dėl jų praktiškumo, išvaizdos ir kokybės bei užsisakyti vyrų maišelį jau svetainėje suisse-montres.com bet kurią savaitės dieną. Vyrų maišelius galima pristatyti per trumpiausią laiką ir visose gyvenvietėse Ukrainoje, taip pat kitose pasaulio dalyse.  skubėti sukurti vaizdą aktyvųjį asmenį arba džiaugtis šeimų, draugų ar merginų su elegantiškais ir praktiniais dovanas!