Taisyklės ir sąlygos

Suisse Montres siekia užtikrinti, kad svetainėje siūlomas produktas atitiktų aukščiausius kokybės standartus, o kiekvienas klientas galų gale patenkintas įsigijimu. Štai kodėl mūsų profesionalūs darbuotojai prieš siuntimą rankiniu būdu patikrina visus laikrodžius. Tuo pačiu metu mes suprantame ir atsižvelgiame į tai, kad kiekvienas asmuo yra unikalus žmogus, turintis savo individualius poreikius ir pageidavimus.

Bet kokių pretenzijų ar nepasitenkinimo pirkimu atveju, nedelsdami susisiekite su mumis. Suisse Montres negauna jokių grąžinamųjų išmokų per 30 dienų nuo to laiko, kai pirkėjas gavo siuntą. Ši procedūra nebus sudėtinga, jei atidžiai išnagrinėsite visas taisykles ir laikysitės prekių naudojimo instrukcijų.

Jei nuspręsite grąžinti prekes, jums reikia:

  • tinkamai užpildykite grąžinimo formą ne vėliau kaip per 10 dienų nuo siuntos gavimo dienos. Nurodykite visą pirkėjo vardą ir pavardę, užsakymo pateikimo datą ir užsakymo gavimą, išsamų grąžintinų prekių pavadinimą, grąžinimo priežastis;
  • Įsitikinkite, kad prekės yra toje pačioje situacijoje, kokiu jie buvo gauti. Tai reiškia, kad ji nebuvo naudojama, neturėjo jokios žalos ar jokių pakeitimų. Taip pat turi būti išsaugotos etiketės ir nepanaudotos pakuotės su visais jo turiniais. Priešingu atveju prekės nėra grąžinamos;
  • Siųskite prekes į Suisse Montres atstovo nurodytą adresą, naudodamiesi bet kuria patogia kurjerine paslauga, kuria galima sekti siuntą, ir iš šalies, į kurią ji buvo išsiųsta Suisse Montres. Siuntimo kainą moka adresatas;
  • atsižvelgti į tai, kad prekės turi būti pristatytos į "Suisse Montres" sandėlį per 30 dienų nuo jo gavimo pirkėjui dienos.

Jei laikomasi visų pirmiau nurodytų taisyklių, įsigytų prekių vertė yra visiškai atlyginta. "Suisse Montres" negrąžina jokių papildomų muitų, mokesčių ir rinkliavų, kurių gali reikalauti muitinė, taip pat bankų ar mokėjimo sistemų komisinius.

Muitinės dokumentai

Visi dokumentai, reikalingi siuntos perdirbimui muitinės įstaigoje, turi būti užpildyti teisingai ir reikiama kalba. Savo ruožtu galime patarti:

  • kreipkitės į pristatymo tarnybą arba muitinės atstovus, kad pateiktumėte išsamų reikalingų dokumentų sąrašą ir išsamius paaiškinimus, kaip jį užpildyti. Nesant jokių dokumentų ar priėmus klaidų pildant, muitinė gali atidėti siuntą, dėl kurios Suisse Montres neatsako;
  • pasirinkti patikimą kurjerio paslaugą, kuri leidžia nuolat stebėti siunčiant srautą ir garantijos pristatymą per 30 dienų nuo tos dienos, kai prekės buvo gautos pirkėjas;
  • draudžiama grąžinti siuntą;
  • Įsitikinkite, kad įrašėte kvitą ir patikrinkite, ar tranzitu sunaikinta siunta.

Dėl vertės grąžinimo

Prekių gavimo patvirtinimas bus išsiųstas el. Paštu, kai mūsų specialistai patikrins jo statusą ir komplekto prieinamumą. Grąžinti prekių kainą taip pat, kaip pirkėjas sumokėjo už užsakymą.

Mums reikia grąžinti 7 darbo dienas. Grąžinimo procesas gali užtrukti iki 30 dienų, pradedant nuo tos dienos, kai "Suisse Montres" atstovai patikrina prekes ir patvirtino, kad pirkėjas vykdo visą grąžinimo politiką.

Šiai procedūrai įgyvendinti reikalingas laikas tiesiogiai priklauso nuo paslaugos, atliekančios pinigų pervedimą. Jei tikitės prekių, kurios buvo įsigytos kaip dovana trečiosioms šalims, grąžinimą, pinigai pervedami asmeniui, atsakingam už asmens (mokėtojo) pirkimą.

Atsisakymas susigrąžinti išlaidas

Jeigu kuri nors prekių grąžinimo taisyklė yra neteisingai įvykdyta, "Suisse Montres" turi teisę atsisakyti grąžinti vertę. Mes apie tai nedelsdami pranešame el. Paštu ir tada grąžinsime prekes. Susijusias išlaidas padengia pirkėjas. Jei jis atsisako priimti sklypą, mes turime teisę palikti prekes namuose neatlygindami jo vertės.