Dėžutės laikrodžiams


Rodoma nuo 1 iki 15 iš 179 (12 puslapių)

Dėžutės laikrodžiams: patogumas ir praktiškumas.

Bet kuriam produktui reikalingas patikimas saugojimas, įskaitant laikrodį. Siekiant patikimos saugojimo ir valandų, jums reikia nusipirkti firminį dėžutę. Norint nusipirkti šį dalyką reikia kruopščiai spręsti, nes dėžutės tinkamumo laipsnis konkrečiam laikrodžiui priklauso nuo laikrodžio ir paties dėžės dydžio ir stiliaus.

Dėžutės gali būti suprojektuotos taip:

- Prekių gabenimas, vežimas ir sandėliavimas.

- konkretaus prekės ženklo demonstravimas.

- Apsaugokite laikrodį nuo apgadinimo.

Tinkamas laikrodžio dėžutės pasirinkimas.

Tinkamiausia forma yra minkšta pagalvėlė centre. Pagrindas gali būti oda, kartonas arba, pavyzdžiui, Rolex, medinis. Prieš užsakymą turite atkreipti dėmesį į medžiagą. Tinkamiausia alternatyva yra aksominis audinys, minkštos odos apdaila, kuri neleis laikrodžiui pertraukti ar įbrėžimų. Be to, būtina, kad dėžutės būtų gerai apgalvotos, tvirtos konstrukcijos ir neleistų turinio nukristi ir šonus. Tai svarbu siunčiant ir gabenant prekes. Yra dėžės su specifinėmis savybėmis: laiko laikrodžiai, kurie palaiko laikrodžio darbą, kai jų savininkai jų nekelia. Taigi laikrodis dirbs ilgiau. Tradiciniai laikrodžių dėžutės gali būti naudingos kolekcininkams.

Pasirinkite mūsų parduotuvėje "Suisse Montres" tinkamą firminį laikrodžių dėklą ir darykite tai bet kuriuo paros metu, neišeidami iš namų ir nesėdėtumėte patogioje kėdėje su puodelio kavos ar arbatos. Laikrodžio dėžutės pristatymas įmanoma per trumpiausią laiką visose bet kurios šalies kampelėse, taigi nereikia švaistyti energijos ir laiko kelionei į parduotuvę. Paskubėk, kad svarbūs žmonės jums naudingam įsigijimui.